Şimdi İletişime Geçin!
Gaziantep Google Adwords Reklam Danışmanlığı

Bilgi Talebi ve Randevu İçin Bize UlaşınWhatsapp'tan Yaz
+90 501 262 98 35

E-Posta Gönder
[email protected]

Gaziantep Google Adwords Reklam Danışmanlığı

Gaziantep Google AdWords Reklam Danışmanlığı, önemli ve oldukça etkili bir reklam platformudur. Bu reklam platformu, karınızın arttırmasına yardımcı olmakla birlikte, firmanızın bilinirliği ve akılda kalıcılığı noktasında da oldukça işe yarayan bir araçtır. Doğru reklam danışmanlığı ile rakibiniz olan pek çok firmanın önüne geçebilir, kazanç ve başarınızın artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Firmanın karını arttırmak, etkili reklamlar vermek ve işinizi büyütme girişimlerinizin doğru sonuçlar vermesi için güvenilir kişi veya kurumlardan reklam danışmanlığı hizmeti almak oldukça önemlidir. Bu noktada sizler için Desing Web Tasarım olarak doğru ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Firmanıza yönelik olarak alacağınız doğru reklam danışmanlığı hizmetin karşılığı olarak hedeflerinize etkin ve bir o kadarda kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google AdWords reklam danışmanlığı, oldukça önemli ve deneyim gerektiren bir çalışma alanıdır. İlgili reklam ve yönetimi sayesinde çeşitli pek çok kurum ve kuruluş oldukça nitelikli başarılar elde etme imkânı bulmuştur. Burada dikkat edilmesi gereken nokta doğru kampanya ya da iddialı reklamlar değildir, dikkat edilmesi gereken; güncel strateji ve optimizasyonlardır. Bu sayede güvenilir reklam çalışmaları elde edebilirsiniz.

Google AdWords Reklamı Nasıl Verilir?

Bu konu pek çok kişinin kafasını karıştıran ve aynı zamanda merak da uyandıran konuların başında gelmektedir. Reklam verme ve reklam danışmanlığı göründüğünden çok daha fazlasıdır ve uzmanlık gerektiren işlerin başında yer almaktadır.  Profesyonel ve doğru bir hizmet almak için Desing Web Tasarım sayfamıza göz atabilirsiniz. Kısaca Google AdWords Reklamı verebilmek için izlenmeniz gereken adımlar:

  • Hesap oluşturun
  • Potansiyel müşteri kitlenizi ve anahtar kelimelerinizi seçin
  • Kampanyanızı düzenleyin
  • Dikkat çekici reklam metin içerikleri hazırlayın
  • Reklam uzantısı ekleyin
  • Dönüşüm tanımlama ve entegrasyon
  • Faturalandırma işlemini gerçekleştirin

Yukarıda yer alan adımları dikkatli ve özenli bir şekilde yerine getirerek firmanızın ihtiyacınız olan reklam çalışmalarını hazırlayabilirsiniz.

Google AdWords Reklamı Vermek Ücretli midir?

Evet, ücretlidir. Ücretler sektörden sektöre ya da tıklama başına olacak şekilde sıklıkla değişiklik göstermektedir. Ücretleri daha çok bütçeniz doğrultusunda şekillendirme imkânınız bulunurken, doğru bir reklam hizmeti alamadığınızda kötü sonuçlar elde edebilirsiniz.

 Reklam yayını tıklama başına ücretler 4 kuruş ila 8 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Reklam ücretleri genellikle 3 farklı kategori içerisinde yer almaktadır. Genel olarak Google AdWords reklam ücretleri:

  • Basit düzey reklam kampanyası: 0 TL – 5.000 TL arasında yer almaktadır.
  • Orta düzey reklam kampanyası: 5.000 TL – 10.000 TL arasında yer almaktadır.
  • Üst düzey reklam kampanyası: 10.000 tl ve üstü rakamlar arasında oluşabilir.

Burada en önemli nokta beklentileriniz ve bütçeniz olmaktadır. Doğru bir Google AdWords Reklam yönetimi ile zamanınızdan ve bütçenizden doğru bir şekilde tasarruf edebilir aynı zamanda kazancınızı arttırabilirsiniz. Desing Web Tasarım olarak doğru hizmet ve reklam yönetimi için iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin